سامانه بیمیتو

سامانه بیمیتو

سامانه بیمیتو

سامانه بیمیتو یک بستر برای خرید انواع بیمه است . به بیان دیگر بیمیتو بامقایسه و مدیریت آنلاین بیمه به افراد کمک می کند که بیمه مدنظر خود را تهیه کنند .این سامانه در قالب سایت و اپلیکیشن شرایط را برای تهیه بیمه نامه مهیا می کند . مجموعه بیمیتو ارائه کننده خدمات بیمه است و با شرکت های بیمه که مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است همکاری دارد و همه خدمات ارائه شده و همین طور روند کار به صورت رسمی می باشد و توسط بیمه گزاران مورد تایید می باشد .

شرکت بیمیتو شرایطی را برای کاربران خود ایجاد کرده تا می توانند به استفاده از این سامانه همه ی اطلاعاتی که برای خرید بیمه نیاز دارند مانند قیمت ، سطح کیفیت خدمات و همین طور میزان پوشش بیمه به دست بیاورند و با مقایسه انواع بیمه های شرکت های مختلف بتوانند بیمه نامه مناسب خود را تهیه کنند .این سامانه مشتری مداری را سر لوحه کارخود قرار داده است و به همین دلیل حدمات خود را به گونه ای قرار داده است که کاربران این مجموعه بتوانند به سادگی از خدمات این مجموعه استفاده کنند .سامانه بیمیتو یک پنل مدیریت بیمه در اختیار کاربران خود قرار داده که می توانند با استفاده از آن از زمانی که تاریخ بیمه به پایان می رسد مطلع شوید ، علاوه بر این تاریخ سررسید اقساط بیمه های خود را بدانید و به طور کلی در هر شرایط و موقعیتی که می خواهید به اطالاعات بیمه ای خود دسترسی پیدا کنید .همان طور که گفته شد این مجموعه به مشتری مداری اهمیت ویژه ای می دهد و به همین دلیل همواره توانسته است که خدمات شایسه و مناسبی را به کاربران حود ارائه کند.

پشتیبانان و کارشناسان بیمیتو در هر زمانی پاسخگوی سوالات و پرسش های مشتریان و کاربران خود هستند و چنانچه فردی به هنگام خرید بیمه خود نیاز به مشاوره داشته باشد ، مشاوره او به صورت رایگان برای تهیه بیمه نامه مناسب به او ارائه می شود . این مشاوره رایگان به افراد کممک می کند تا بتوانند خریدی هوشمندانه و آگاهانه داشته باشند .مجموعه بیمیتو همه شرایط  را برای  تهیه یک بیمه نامه مناسب ایجاد کرده و به هر فردی به راحتی می تواند با مراجعه به این سامانه که در قالب  سایت و اپلیکیشن می باشد ، بیمه مناسب و مد نظر خود را تهیه کند و بیمه نامه خود را درب منزل تخویل بگیرد .تا به این جا به معرفی این سامانه پرداختیم و دانستیم که این مجموعه   با ارائه بهترین خدمات به کاربران خود یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بیمه نامه می باشد .در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم که خرید بیمه از مجموعه بیمیتو چه مزایا و خدماتی برای افراد به دنبال دارد که افراد بتوانند بیمیتو را برای تهیه بیمه های خود انتخاب کنند .

مزایای تهیه بیمه از سامانه بیمیتو

• امروزه با وجود مشغله های گوناگون افراد به دنبال این هستند که بتوانند ساده ترین راه را برای تهیه کالا ها و خدمات مورد نیاز خود انتخاب کنند . تهیه بیمه نیز از موارد الزمامی است که افراد به آن نیاز دارند به همین دلیل باید آن را در نظر گرفت .سامانه بیمیتو شرایطی را برای کاربران و مشتریان خود فراهم کرده که افراد می توانند با استفاده از خدمات این سامانه بیمه مورد نظر خود را به سادگی تهیه کنند و در گیر مراحل طولانی و پیگیری های متعدد نشوند . ساده بودن مراحل تهیه بیمه از بیمیتو یکی از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد .

• در کنار این که ساده بودن خرید خدماتی مانند بیمه اهمیت دارد ، سرعت انجام کار و ارائه بیمه نامه نیز برای افراد مورد توجه است به همین است  بیمیتو همواره سعی داشته تا بیمه نامه کاربران خود را در سریع ترین زمان ممکن صادر کند تا بتواند رضایت آن ها ها را جلب کند .

• همان طور که پبش تر نیز به آن اشاره شده شرکت بیمیتو همواره سعی داشته تا پشتیبانی قوی داشته باشد و به همین منظور در همه مراحل تهیه بیمه ، پشتیبانی این مجموعه در کنار مشتریان خود خواهد بود .

• هنگامی که  فردی بیمه خود را از بیمیتو  تهیه می کند ، بیمه نامه آن فرد به صورت کاملا رایگان برای او ارسال می شود . همان طور که می دانیم خدمات این مجموعه به صورت آنلاین ارائه می شود و به همین دلیل برای جلب رضایت مشتریان بیمه نامه رایگان درب منزل او فرستاده می شود .

• مجموعه بیمیتو به این دلیل که کاربرانش بتوانند به راحتی بیمه مورد نظر خود را تهیه کنند شرایطی را ایجاد کرده که افردا می توانند تعرفه ها و همین طور خدمات ارائه شده توسط شرکت های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنند و بتوانند بهترین گزینه را برای خود تهیه کنند .

بیمیتو با تمامی شرکت های بیمه قرارداد دارد به همین دلیل اگر فردی به دنبال بیمه مجموعه خاصی باشد می تواند همان بیمه مدنظر خود را تهیه کند .

خدمات سامانه بیمیتو

به دنبال هر نوع بیمه ای باشید می توانید بیمیتو بیاید و آن را خریداری کنید . بیمه عمر ، بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه آتش سوزی ،بیمه موتور سیکلت ، بیمه مسئولیت پزشکی ، بیمه زلزله و همین طور بیمه مسافرتی خارج از کشور همگی در میان بیمه های ارائه شده در بیمیتو هستند .شرکت بیمیتو با شرکت های بیمه ای همچون بیمه آرمان ، بیمه آسیا ، بیمه ایران ، بیمه البرز ، بیمه پارسیان و پاسارگاد و… قرار داد دارد و اگر فردی شرکت بیمه خاصی را مدنظر داشته باشد می تواند آن را به راحتی بیابد .امروزه تهیه بیمه یکی از الزمات زندگی افراد محسوب می شود و با گسترش شهر نشینی و خطراتی که به دنبال دارد تهیه بیمه می تواند در موارد مختلفی به کار افراد بیاید .تهیه بیمه تا حد زیادی خیال افراد را از هزینه هایی که حوادث می تواند به جا بگذارد آسوده می کند ، به عنوان مثال اگر با خودرو خود تصادف کنید در صورت داشتن بیمه می توانید خسارت های ایجاد شده را جبران کنید و دیگر نگران ضرر وارد نشده نباشید .در این میان وجود یک سامانه مطمئن و معتبر در زمینه تهیه بیمه می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند بهترین و مناسب ترین بیمه ها را برای خود تهیه کنند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image