سایت satoshi Quiz

وب سایت satoshi Quiz 2

سایت satoshiquiz

سایت satoshiquiz یکی از وب سایت های برتر فاست برای کسب درآمد می باشد . این وب سایت به کاربران خود بیت کوین رایگان می دهد که میزان آن بستگی به میزان فعالیت کاربران دارد .وب سایت ساتوشی کویز سابقه زیادی در حوزه زیادی در زمینه وب سایت های فاست دارد به همین دلیل می توان گفت که در میان بهترین وب سایت های فاست به حساب می آید .همان طور که از نام این وب سایت مشخص است کاربران با پاسخ دادن به سوالاتی که از طریق وب سایت مطرح می شود ساتوشی دریافت می کنند که به صورت کامل به توضیح نحوه کسب درآمد از این وب سایت خواهیم پرداخت. افراد که در این وب سایت شروع به فعالیت می کنند در واقع می توانند هم خود را سرگرم کنند و هم بیت کوین به دست بیاورند .وب سایت های زیادی در حوزه کسب درآمد آنلاین و فاست وجود دارد که می توان از طریق آن ها کسب درآمد کرد اما متاسفانه اکثر این وب سایت به کاربران خود پرداختی ندارند و یا پس از گذشت مدت زمان کوتاهی غیرفعال می شوند . افرادی که قصد دارند با این گونه وب سایت ها کار کنند باید به دنبال وب سایتی باشند که معتبر باشد و سابقه فعالیت نیز داشته باشد تا زمانی که صرف آن می کنند نتیجه بخش باشد .ساتوشی کویز نیز در میان وب سایت های معتبر و قانونی می باشد که می توانید با خیالی آسوده زمان خود را صرف فعالیت در این وب سایت کنید و کسب درآمد کنید .

زمانی که درآمد کاربران از وب سایت به حدود یازده هزار دلار برسد می توانند اقدام به پرداخت درآمد خود کنند که به سادگی قابل انجام است . وب سایت ساتوشی کویز درآمد کاربران خود هر هفته در روز یکشنبه واریز می کند . این وب سایت پرداختی های منظمی به کاربران خود داشته است که نشانه اعتبار این وب سایت می باشد و می توان به آن اعتماد کرد .امروزه ارز های دیجیتال و به خصوص بیت کوین ارزش بسیار زیادی پیدا کرده اند. قیمت بیت کوین روز به روز در حال افزایش است و در واقع این ارز گران بها ترین ارز دیجیتال به حساب می آید . از طریق فعالیت در این وب سایت می توانید به صورت رایگان و با انجام کارهایی ساده بیت کوین به دست بیاورید .اگر بخواهید نتایج خوبی از فعالیت در این وب سایت به دست بیاورید باید در طول روز زمانی برای کار در این وب سایت اختصاص دهید و به صورت مستمر در این وب سایت فعالیت کنید و از تمام بخش های برای کسب درآمد استفاده کنید . با این روش می توانید نتایج و درآمد های خوبی از ساتوشی کویز به دست بیاورید .روش های مختلفی در این وب سایت وجود دارد که شما می توانید با انجام آن ها از این وب سایت کسب درآمد دلاری داشته باشید . کار با این وب سایت بسیار ساده است تنها کافیست طبق آموزش های گفته شده پیش بروید و ساتوشی دریافت کنید .در ادامه به بررسی چگونگی ثبت نام در وب سایت ساتوشی کویز می پردازیم تا افرادی که قصد دارند در این سایت فعالیت کنند به راحتی بتوانند کار خود را آغاز کنند .

نحوه ثبت نام در سایت satoshiquiz

به منظور عضویت در این سایت باید از طریق لینک ( ) وارد صفحه رجیستر و یا ثبت نام شوید و فرم ثبت نام این وب سایت را تکمیل کنید تا بتوانید به بخش های کسب درآمد وب سایت ساتوشی کویز دسترسی پیدا کنید .برای ثبت نام در این وب سایت دو روش ارائه شده است . روش اول ثبت نام از طریق فیسبوک می باشد و روش بعدی با تکمیل فرم ثبت نام ساتوشی کویز که به معرفی بخش های مختلف آن خواهیم پرداخت .اگر شما یک حساب کاربری در فیسبوک داشته باشید به راحتی می توانید در این وب سایت ثبت نام کنید و فعالیت خود را آغاز کنید . به هر حال روش دیگری نیز وجود دارد آن نیز تکمیل فرم ثبت نام می باشد .

در بخش اول این فرم ثبت نام userid می باشد که کاربر باید یک یوزرنیم برای خود انتخاب کند . توجه داشته باشید که برای ورود مجدد به این وب سایت باید از این یوزر ای دی استفاده کنید . هر کاربر در این وب سایت یک یوزرنیم اختصاصی دارد چنانچه فردی قبل از شما یوزر ای دی انتخابی شما را ثبت کرده باشد دیگر شما قادر به استفاده از آن نخواهید بود .در مرحله بعد باید یک پسورد برای خود تعیین کنید . این کادر با عنوان password نمایش داده می شود ، سعی کنید پسوردی را انتخاب کنید حداقل از هشت کاراکتر تشکیل شده باشد و از ترکیبی از اعداد و حروف باشد . با این کار هم مورد تایید وب سایت ساتوشی کویز قرار می گیرد و هم امنیت بالایی دارد.در بخش بعد باید دوباره پسورد انتخابی در بخش confirm password وارد کنید . توجه داشته باشید که حتما همان پسورد را انتخاب کنید در صورت مغایرت پسورد ها وب سایت اجازه ثبت نام به کاربر نخواهد داد .

حال نوبت به ثبت یک ایمیل آدرس برای اکانت می باشد ؛ باید یک ایمیل آدرس معتبر و در دسترس را در بخش email وارد کنید . توجه داشته باشید ایمیل آدرس نباید فیک باشد و باید حتما به آن دسترسی داشته باشید زیرا برای تایید ایمیل ممکن است نیاز باشد که وارد ایمیل خود بشوید .در ادامه باید بر روی تیک تایید پذیرش قوانین و مقررات این وب سایت کلیک کنید . این بخش با عنوان accepts terms and conditions می باشد که همان طور که گفته شد باید تیک را فعال کنید تا امکان ساخت اکانت ایجاد شود .در نهایت بر روی گزینه register کلیک کنید تا یک حساب کاربری منحصر به فرد برای شما ساخته بشود عضویت در این وب سایت به همین سادگی انجام می شود . اطلاعاتی حساب کاربری خود مانند ایمیل آدرس، یوزر ای دی و پسورد را در جایی یادداشت کنید که در صورت فراموشی آن بتوانید مجددا به حساب کاربری خود در وب سایت ساتوشی کویز وارد شوید .جهت ورود به حساب کاربری خود در این وب سایت شما باید از گزینه log in استفاده کنید. در این بخش باید userid و password حساب کاربری خود را وارد کنید بر روی گزینه log in کلیک کنید . چنانچه پسورد خود را فراموش کرده باشید می توانید از طریق گزینه forgot password اقدام به بازیابی پسورد خود کنید که به سادگی امکان پذیر است . بازیابی پسورد از طریق ایمیل ثبت شده در حساب کاربری انجام می شود .

در بخش log in یک قابلیت برای کاربران ارائه شده است که می توانند این گزینه remember on this system را فعال کنند با این کار برای ورود مجدد به این وب سایت دیگر نیاز نیست که اطلاعات را مجددا وارد کنند ‌و به راحتی می توانند به حساب کاربری خود در وب سایت ساتوشی کویز وارد بشوند .تا به این جا به معرفی و بررسی نحوه ثبت نام در این سایت پرداختیم . این مطالب به افرادی که قصد دارند در این وب سایت عضو شوند و شروع به فعالیت کنند کمک می کند تا بتوانند مراحل کار خود را به راحتی پیش ببرند .پس از عضویت در وب سایت ساتوشی کویز نوبت به آن می رسد که شروع به بررسی نحوه کسب درآمد از این وب سایت کنیم . هدف از مطالعه این مطلب رسیدن به روش های کسب درآمد از سایت satoshi Quiz می باشد که بررسی این روش ها خواهیم پرداخت .این وب سایت راه های مناسبی را برای کسب درآمد کاربرانش ارائه کرده است ، افراد زیادی نیز وجود دارند که از طریق این سایت توانسته اند کسب درآمد کنند .

کسب درآمد از سایت satoshi quiz

سایت satoshi Quiz سایت معتبری است که بستری مناسب برای کسب درآمد کاربرانش فراهم کرده است . برای این که بتوانید درآمد مناسبی به دست بیاورید باید به صورت مستمر در این وب سایت فعالیت داشته باشید ، با این کار نتایج خوبی ایجاد خواهد شد .روش اصلی کسب درآمد از وب سایت ساتوشی کویز پاسخ دادن به سوالات است که از طرف این وب سایت مطرح می شود . در واقع در وب سایت ساتوشی کویز از کاربران سوالاتی پرسیده می شود در صورتی افراد پاسخ صحیح به این سوالات بدهند ، وب سایت به آن ها ساتوشی پرداخت خواهد کرد . از نام این سایت نیز می توان نحوه کار با آن را حدس زد .این وب سایت پس از نمایش سوال مدت کوتاهی را به کاربر فرصت می دهد تا بتواند پاسخ صحیح سوالات را به دست بیاورد . به این علت مدت زمان کوتاهی فرصت داده شده است که کاربران نتوانند از منابع مختلف برای یافتن پاسخ صحیح استفاده کنند و خودشان پاسخ صحیح را مشخص کنند .نکته که در این میان اهمیت دارد این است که کاربر بتواند پاسخ درستی به سوالات بدهند تا بتواند میزان ساتوشی مشخص شده را به دست بیاورید . سوالات مطرح شده به صورت چهار گزینه ای می باشند ، اگر پاسخ صحیح سوالی را نمی دانستید می توانید به صورت شانسی گزینه ای را انتخاب کنید . با این کار ممکن است بتوانید پاسخ صحیح رد بیابید و ساتوشی تعیین شده را کسب کنید.حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که به‌ ازای هر سوال و یا هر پاسخ صحیح وب سایت ساتوشی کویز چه میزان ساتوشی به کاربران خود پرداخت می کند ؟ در پاسخ به این پرسش می توان گفت که وب سایت ساتوشی کویز به کاربران خود حدود ۱۰۰ ساتوشی در ازای هر پاسخ صحیح پرداخت می کند .مدت زمانی که برای پاسخ به هر سوال در نظر گرفته شده ۶۰ ثانیه می باشد و کاربران باید در این مدت پاسخ مد نظر خود را مشخص کنند . با یک تخمین ساده می توان گفت که کاربرانسایت satoshi Quiz  می توانند در هر ساعت حدود ۶۰۰۰ ساتوشی به دست بیاورند ‌.

سایت satoshi Quiz  کویز در میان بهترین وب سایت هایی است که افراد می توانند با پاسخ دادن به سوالات ساتوشی رایگان به دست بیاورند ، در واقع کاربران تنها زمان خود را صرف فعالیت در این وب سایت می کنند و دیگر نیازی برای صرف هزینه نیست .سوالاتی که در این وب سایت مطرح می شود در حوزه های مختلفی می باشد که این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید و گسترش دهید .این وب سایت در فیسبوک و توییتر پشتیبانی دارد و کاربران می توانند از این طریق با وب سایت ساتوشی کویز ارتباط بگیرند و سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند . علاوه بر این قابلیت گفت و تو آنلاین نیز برای کاربران مهیا شده است .یکی از راه های کسب درآمد از این وب سایت و وب سایت مشابه استفاده از قابلیت ریفرال می باشد . اگر تجربه کار با این گونه وب سایت ها را داشته باشید می دانید که کاربران می توانند از این طریق درآمد خود را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهند .برای هر کاربر یک لینک ریفرال ارائه شده است که می توانند از طریق آن دیگران را به عضویت در سایت satoshi Quiz  کویز دعوت کنند و از ازای عضویت و فعالیت آن ها درآمد کسب کنند . هر چقدر افراد بیشتری از طریق یک کاربر در این وب سایت عضو شوند و شروع به فعالیت کنند درآمد آن کاربر نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت .از طریق معرفی وب سایت به دوستان ، نزدیکان و تبلیغات در صفحات مجازی خود می توانید دیگران را وارد این وب سایت کنید و درآمد خود را افزایش دهید . سایت ساتوشی کویز سیستم جالبی دارد و شما می توانید در ازای پرسش و پاسخ ساتوشی به دست بیاورید . در نظر داشته باشید که این وب سایت سابقه و اعتبار خوبی دارد و با گذاشتن زمان نتایج خوبی به دست خواهید آورد ‌.با توجه به افزایش قیمت دلار می توان گفت که فعالیت در چنین وب سایت هایی راه مناسبی برای کسب درآمد دلاری می باشد که می توان با فعالیت مداوم می توان درآمد خوبی از این  سایت به دست آورد.وب سایت های مختلفی وجود دارد برای کسب درآمد دلاری اما ساتوشی کویز جزو بهترین وی سایت های حال حاضر می باشد که می توان به آن اعتماد کرد .

این نوشته در سایت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image