شرکت فروتل

شرکت فروتل

شرکت فروتل

شرکت فروتل یک درگاه تبلیغات ، فروش و لجستیک معتبر در کشور ایران می باشد که در سرتاسر کشور خدمات خود را ارائه می کند . به بیان دیگر فروتل یک سیستم گسترده فروش در کل کشور می باشد که  جایگاه بالایی در میان کسب وکار های اینترنتی کشور دارد .این مجموعه از افراد متخصص و خبره در حوزه فروش ، تبلیغات و لجستیک تشکیل شده این افراد با به کار گیری دانش روز دنیا در این زمینه ها توانسته اند خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه کنند و در ارائه بهترین خدمات  پیشگام باشند .تمامی خدمات فروتل بر اساس فناوری  LBS و صرفه موقعیت مکانی می باشد که امروزه بسیار اهمیت دارد . افراد بسیاری و همین طور کسب و کار های مختلفی می توانند از خدمات این مجموعه بهره مند شوند .

به عنوان مثال فروشندگان کالا و فروشندگان خدمات مختلف مانند هتل ها ، آرایشگر ها ، تمامی مشاغل خدماتی ،  صنایع گردشگری ، پزشکان و در واقع همه افرادی که کسب و کار را مدیریت می کنند می توانند از خدمات فروتل جهت پیشرفت و توسعه فروش در کسب و کار خود استفاده کنند .همان طورکه به آن اشاره شد خدمات این مجموعه مبنی بر خدمات مکان مبنا  ( LBS : Location Based Services ) می باشد . خدمات LBS سرویس های تسهیل کننده اطالاعاتی هستند که به وسیله ابزار های موبایلی در سیستم های بیسیم در دسترس می باشند و بر اساس بهرهگیری از موقعیت های این ابراز های موبایلی کاربرد دارند .خدمات و سرویس های فروتل بر اساس فناوری LBS ارائه می شود که یک فناوری به روز و کارآمد می باشد و برای بسیاری از کسب و کار ها ضروری است .این سیستم شرایطی را فراهم می کند که فروش یک محصول و خدمات بسته به موقعیت مکانی آن صورت بگیرد  و علاوه بر این فروشنده ، خریدار و لجستیک نیز در این سیستم لحاظ می شود که می توان گفت فروش با استفاده از این سیستم  بسته به همین موارد دارد و تا حد بسیار زیادی خدمات ارائه شده بستگی به موقعیت مکانی دارد و به عبارت دیگر وابسته به لوکیشن می باشد .

مزایای استفاده از خدمات شرکت فروتل

• افراد بسیاری هستند که به دنبال خرید از فروشگاه هایی هستند که قابلیت های پرداخت در مخل را دارند ، فروتل با فراهم آوردن این شرایط خرید را برای همه افراد میسر کرده است .

• فرآیند دریافت کالا از محل فروشنده و ارسال کالا به آدرس خریدار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و پس از ارائه کالا به مشتری وجه دریافت می شود و در گام آخر تسویه با فروشنده انجام می شود که این مراحل نشان دهنده ساده بودن کار با سیستم فروتل می باشد .

• لجستیک های فروتل ارائه کننده خدمات تخصصی در این زمینه مانند انبار داری ، بسته بندی ، ارسال و انواع پیک در کل کشور می باشد که کسب و کار ها می توانند از خدمات این مجموعه بهره مند شوند .

فروتل شرایطی را ایجاد می کند که همه امور لجستیک با سرعت و امنیت بالایی انجام شود و همه ی هزینه های انتقال سفارشات کاهش یابد و همین طور برگشتی را نیز پوشش می دهد .علاوه بر این ها ارسال فوری در مواقع ضروری ، تحویل یک روزه و به حداقل رساندن برگشتی های سفارشات از در سیستم فروتل از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد .

•  مجموعه فروتل به هر فردی که کالایی برای فروش دارد می تواند کمک کند تا آن محصولات او را به فروش برساند و در همین راستا تبلیغات ، فروش ، انبارداری ، ارسال و همه امور مربوط به لجستیک برعهده فروتل است .یکی از افتخارات مجموعه فروتل این است که از سال 1391 تا به امروز فروتل در میان بهترین سرویس دهندگان فروش اینترنتی بوده است که این موضوع از نظر نظر فروشندگان در جشنواره فروشندگان آنلاین بوده است .این مجموعه همواره حامی تولید ملی و صنایع دستس بوده است و به همین دلیل در این راستا گام های مهم و تاثیرگذاری برداشته است و به تبلیغات ،  فروش و همین طور لجستیک کالا های با کیفیت تولیدکنندگان ایرانی و صنایع دستی پرداخته است .علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان و صنایع دستی کشور ، از مشاغل خانگی نیز پشتیبانی می کند و در واقع شرایطی را ایجاد کرده که هرفرد می تواند در منزل خود مشغول به کار شود و در آمد کسب کند .

خدمات شرکت فروتل

مجموعه فروتل این امکان را برای کاربران و مشتریان خود فراهم کرده که می توانند در کنار پرداخت آنلاین ، پرداخت در محل نیز داشته باشند . در واقع کالا بدون دریافت وجه برای مشتری ارسال می شود و هنگامی که کالا به دست مشتری رسید هزینه آن را پرداخت می کند .

• یکی از خدمات اصلی فروتل لجستیک می باشد . خدماتی نظیر انبارداری ، بسته بندی ، ارسال های پستی و ارائه فاکتور و موارد این گونه در مرحله لجستیک صورت می گیرد .با ایجاد این شرایط فروشندگان تلاش خود  را برای فروش کالا و همین تامین کالاها می کنند . حدمات لجستیک فروتل در هر نقطه از کشور برای فروشندگان فعال می باشد .لجستیک فروتل از ویژگی های بازری همچون سرعت در ارسال ، نظم و همین طور هزینه مناسب برخوردار است و این موضوع سبب می شود تا شرایط برای فروش بیشتر و ساده تر ایجاد شود .

• از جمله خدماتی که در فروتل ارائه می شود ، فروشگاه آنلاین می باشد . در واقع این خدمات هدیه فروتل به فروشندگان می باشد که یک سایت فروشگاهی کاملا مستقل و مجزا در اختیار آن ها قرار می گیرد .

•  پنل مدیریت فروش از دیگر خدمات مجموعه فروتل است . در این پنل فروتل پنل را در اختیار کاربران خود قرار می دهد  تا افراد بتوانند روند فروش خود را بررسی کنند.این مجموعه خدمات ارزشمند و قابل توجه ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد به همین دلیل توانسته در طول مدت زمان فعالیت خود ده ها هزار مشتری را به جذب کند .فروتل به ارزش های اخلاقی مانند مشتری مداری پایبند است و به همین دلیل همواره مشتریان خود را در اولویت کار خود قرار داده است و علاوه بر این همان طور که به آن اشاره شد همواره از مشاغل خانگی حمایت کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image