سایتنئو باکس

سایتنئو باکس

 سایت نئو باکس

سایت  نئو باکس ، یک وب سایت کلیکی معتبر است که این وب سایت فعالیت خود را از سال 2008 آغاز کرده است . این وب سایت در میان برترین وب سایت های کلیکی قرار دارد و طی سال ها فعالیت خود موجب شده تا افراد بسیاری به درآمد های مناسبی از این وب سایت برسند .همان طور که گفته شد این وب سایت از سال 2008 فعالیت می کند که این طور فعالیت نشان دهنده این است که این وب سایت جزو قدیمی ترین وب سایت های ptc می باشد و به عبارتی دیگر می توان گفت که پایدارترین وب سایت فعال در حوزه وب سایت های کلیکی نیز می باشد .این سایت کلیکی تعداد زیادی کاربر دارد که اکثر آن ها موفق با کسب درآمد از این وب سایت شده اند ‌. در هر کشوری زندگی کنید می توانید با فعالیت در وب سایت نئو باکس درآمد کسب کنید.بیشترین کاربران وب سایت نئو باکس از کشور هایی مانند هند، آمریکا، ونزوئلا و ایران است که نشان دهنده محبوبیت این وب سایت در میان مردمان این کشور ها می باشد.

پرداخت های وب سایت نئو باکس به صورت آنی انجام می شود که یکی از مزیت های این وب سایت محسوب می شود زیرا کاربران می توانند درامدهای خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند .به طور کلی فعالیت در وب سایت نئو باکس بسیار ساده است و شما می توانید با فعالیت مستمر در این وب سایت درآمد های قابل توجهی را به صورت دلاری به دست بیاورید .حداقل میزان برداشت از وب سایت نئو باکس دو دلار می باشد که با رسیدن به این مبلغ می توانید درخواست دریافت وجه را بزنید و درآمد خود را از طریق روش های معرفی شده در ساعت کنید .درآمد های حاصل شده از این وب سایت را می توان از روش های مانند پیزا، پیپال، ne tellerبرداشت که به صورت آنی به حساب کاربران این وب سایت واریز می شود .روش های مختلفی برای کسب درآمد دلاری از وب سایت نئو باکس وجود دارد که یکی از این روش ها مشاهده تبلیغات است که به صورت روزانه بیست تا سی عدد تبلیغ برای کاربران وب سایت نمایش داده می شود . برخی از تبلیغات نارنجی هستند که برای برداشت مبالغ حتما باید این تبلیغات را مشاهده کرد و به عبارتی دیگر بر روی آن ها کلیک کرد .در ادامه قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام در وب سایت نئو باکس بپردازیم تا افرادی که قصد ثبت نام در این وب سایت را دارند بتوانند به راحتی و در طریق این آموزش ثبت نام خود را انجام دهند .

نحوه ثبت نام در وب سایت کلیکی نئو باکس

ثبت نام و یا رجیستر در سایت نئو باکس بسیار ساده است و فقط کافی است که اطلاعاتی را به منظور ایجاد حساب کاربری وارد کرد .برای شروع ثبت نام از طریق لینک ( ) وارد وب سایت نئو باکس شوید . برای ثبت نام در وب سایت نئو باکس باید مراحل زیر را در صفحه register این وب سایت طی کنید .در واقع باید یک فرم را به منظور ثبت نام تکمیل نماید که تمام بخش های این فرم را به صورت مجزا توضیح خواهیم داد که در فرآیند ثبت نام این وب سایت دچار مشکلی نشوید .

Us ername: در این بخش باید یک نام کاربری انحصاری برای خود تایین کرده و وارد نماید . این یوزرنیم که مختص حساب کاربری شما می باشد برای ورود به حساب کاربری مورد استفاده قرار می گیرد و به همین منظور بهتر است که نام کاربری را وارد کنید که در خاطر شما بماند و برای اطمینان آن را در جایی یاد داشت کنید که در صورت فراموشی بتوانید آن را بیابید.

Password : در این قسمت باید یک رمز و یا همان پسورد را برای حساب کاربری خود انتخاب کنید که باید پسورد مناسبی باشد که به راحتی به ذهن دیگران نرسد . معمولا سایت ها رمز هایی را می پذیرند که حداقل هشت کاراکتر باشد و شامل اعداد و حروف باشد . پسورد خود را نیز مانند یوزرنیم در جایی یادداشت کنید که در صورتی فراموشی آن بتوانید به آن دسترسی داشته باشید .

Password Confirmation : این بخش برای این است که پسورد انتخابی را در این بخش مجددا وارد کنید و توجه داشته باشید که باید حتما پسوردی که در انتخاب کرده اید را در این بخش وارد کنید که وب سایت تایید کند و هر گونه مغاریت موجب می شود که ثبت نام انجام نشود.

Email : همان طور که از نام این بخش مشخص است باید در این بخش ایمیل خود را وارد کنید ‌ . توجه شود که در این بخش باید ایمیلی را وارد نمایید که معتبر باشد و به آن دسترسی داشته باشید . برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود باید حتما به ایمیلی که وارد کرده اید دسترسی داشته باشید تا بتوانید روند ثبت نام را به دسترسی پیش ببری .

Payza/Paypal Email : همان طور که مشخص است این بخش مربوط به واریز درآمد ها می باشد . به این صورت که باید اطلاعات حساب پیزا خود را وارد کنید و درخواست برداشت های کاربران وب سایت نئو باکس به این حساب ها واریز می شود .

Birth year : در این قسمت باید سال تولد خود را به میلادی در این بخش وارد کنید.  توجه داشته باشید که حتما باید به میلادی وارد شود تا مورد تایید وب سایت نئو باکس قرار گیرد .

Verification cod : این کد به منظور تایید اطلاعات وارد شده در کادر و یا همان فرم ثبت نام می باشد ‌ . در مقابل این بخش کادری وجود دارد که شامل حروف و اعداد انگلیسی است که باید مشابه همان را در این بخش وارد کنید .

و در آخر بخشی وجود دارد که باید قوانین سایت را به منظور شروع فعالیت پذیرفت و با کلیک بر روی این بخش برای ادامه فعالیت پیش رفت .I declare to have read,understood and accepted the terms of service . این متن در این بخش ارائه شده است که به معنی چنانچه قوانین سایت را قبول دارید باید تیک را فعال کنید ‌ .برای ادامه ثبت نام باید حتما این بخش را انجام دهید.  پس از این کار روی گزینه continue بزنید تا وارد مرحله بعد بشوید . در مرحله بعدی دو کادر وجود دارد که کادر اول Validation Cod For  است که در این بخش باید کد را که به ایمیل شما ارسال شده است در این بخش وارد کنید . در واقع وقتی که شما continue را می زنید بلافاصله برای شما یک ایمیل ارسال می شود که به منظور تایید ثبت نام و ایمیل می باشد.به ایمیل خود وارد شود و کد را عینا مانند همان چیزی که برای شما ارسال شده است وارد این بخش کنید . سپس بعد از وارد کردن کد ارسال شده به ایمیل  ،  Validation Code را که شامل اعداد و حروف انگلیسی می باشد در این بخش وارد کنید .

و در پایان گزینه Finish Registration کلیک کنید تا ثبت نام در وب سایت نئو باکس به صورت کامل تمام شود .هنگامی که بخواهید وارد حساب کاربری خود در وب سایت نئو باکس شوید باید از بخش log in  ، یوزرنیم و پسورد انتخابی خود را وارد کنید تا به اکانت خود در این وب سایت کلیکی دسترسی پیدا کنید .با ورود به حساب کاربری خود می توانید فعالیت خود را در این وب سایت آغاز کنید که هر کدام یک از بخش های سایت نئو باکس به صورت کامل معرفی می شود .

نحوه کسب درآمد از وب سایت نئو باکس

جهت شروع فعالیت خود در سایت کلیکی باید ابتدا ثبت نام خود را در نئو باکس تکمیل کنید . پس از انجام ثبت نام و تایید ایمیل خود از طریق بخش log in ، یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید .در حساب کاربری افرادی که در وب سایت نئو باکس ثبت نام کرده اند بخش هایی به منظور کسب درآمد وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت .مورد اول View  Advertisement  می باشد که این بخش ، بخشی است که بیشتر فعالیت های کاربران این وب سایت در این جا انجام می شود . معنی آن هم دیدن تبلیغات است که باید روزانه زمانی را برای دیدن تبلیغات قرار گرفته در این بخش در نظر گرفت .عمده فعالیت های افراد در این بخش انجام می شود که افراد باید در این بخش تبلیغات را مشاهده کنند و از مشاهده این تبلیغات درآمد کسب کند .در بخش مشاهده تبلیغات با کلیک بر روی آگهی ها و تبلیغات نمایش داده می شود و به ازای هر کلیک مبلغ 0.001 برای کاربران این وب سایت در نظر گرفته می شود . نکته مثبت این وب سایت سابقه طولانی مدت و پرداخت های واقعی می باشد که پس از فعالیت در این وب سایت شاهد آن ها خواهید بود .بخش بعدی که در وب سایت نئو باکس وجود دارد offers وجود دارد . در واقع در این بخش روش های مختلفی برای کسب درآمد از وب سایت نئو باکس معرفی شده است . در واقع در این بخش کارهایی معرفی شده است که کاربران سابت نئو باکس با انجام دادن آن ها می توانند درآمد دلاری کسب کنند .

اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این کارهایی که در بخش پیشنهادات به کاربران معرفی شده است چه نوع کاری می باشد و در واقع کاربران وب سایت نئو باکس چه اموری باید انجام دهند .به عنوان مثال به کاربران گفته می شود که در یک وب سایتی که در نئو باکس معرفی شده است ثبت نام کنند و یا این که از یک وب سایت بازدید کنند که معمولا باید مدت زمانی در آن وب سایت حضور داشت.روش دیگری که برای کسب درآمد دلاری از سایت نئو باکس معرفی شده است بخش نظرسنجی می باشد . همان طور که از نام این بخش مشخص است کاربران با نظر سنجی هایی سروکار دارند.  در واقع باید نظرسنجی هایی در زمینه های متفاوتی بررسی کرده و پاسخ بدین و در نهایت جوایزی را دریافت کنید . با پاسخ دادن به هر نظر سنجی مبلغ 0.24 دلار به کاربران داده می شود که با فعالیت مستمر می توان درآمد خوبی از این وب سایت کسب کرد .از این بخش می توان به عنوان سرگرمی استفاده کرد و نظرسنجی ها را مطابق با نظر شخصی خود تکمیل کرد و از این راه درآمد نیز کسب کرد .

قسمت دیگری نیز برای کسب درآمد از وب سایت نئو باکس معرفی شده است که در این بخش بازی هایی معرفی شده است . با وقت گذاشتن در این بخش و انجام بازی می توانید درآمد دلاری داشته باشید . در این وب سایت می توانید روزانه صد و بیست و پنج مرتبه بازی انجام دهید که در ازای هر بازی مبلغ 0.001 پرداخت می شود .نکاتی در ارتباط با بخش بازی ها وجود دارد ، به عنوان مثال باید حتما دو دقیقه بازی انجام دهید تا این مبلغ پرداخت شود که در غیر این صورت مبلغی به کاربر تعلق نمی گیرد و درآمدی حاصل نمی شود .در وب سایت نئو باکس بخشی هم وجود دارد که می توان برای کسب درآمد از استفاده دارد که mini jobs نام دارد . این بخش به معنی کار های کوچک است . در این بخش سه کار برای کاربران نمایش داده می شود که مبالغ مختلفی را به عنوان درآمد برای آن در نظر گرفته می شود .دو دسته از این کارها درآمد 0.03 دلاری برای کاربران خواهند داشت و مورد دیگر نیز  0.7 دلار می باشد که نکته ای در این بخش قابل توجه است .در این قسمت ممکن است انجام کارهایی از کاربران خواسته شود که کاربر بخواهد اپلیکیشن و یا برنامه ای را دانلود و نصب کند که در این شرایط ممکن است که این فایل ها آلوده و یا به عبارتی باشند و روند کار با سیستم شما را دچار اختلال کنند .

با فعالیت در بخش های مختلف وب سایت نئو باکس می توان برای خود درآمد دلاری ایجاد کرد و از فعالیت در این وب سایت ptc لذت برد . برای نتیجه گرفتن از این وب سایت کلیکی باید به صورت مستمر در این وب سایت فعالیت داشت تا بتواند نتیجه مد نظر خود را به دست بیاورد .در ادامه می خواهیم به بررسی انواع سطح کاربری در وب سایت نئو باکس بپردازیم ، با دانستن این سطوح کاربری می توان فعالیت های خود را در این وب سایت کلیکی گسترش داد و در همین راستا در آمد بیشتری هم کسب کرد .نوع اول سطح کاربری در وب سایت نئو باکس سطح استاندارد و یا همان سطح معمولی است که این سطح کاربری برای زمانی است که شما در این وب سایت فعالیت می کنید و این سطح کاملا رایگان است و مادامی که در این سطح فعالیت کنید نیاز به پرداخت هزینه ای نیست .نوع دوم سطح کاربری نئو باکس سطح golden یا همان سطح طلایی است . برای داشتن این سطح کاربری باید سالانه مبلغ نود دلار را به عنوان حق عضویت پرداخت کنید . با این کار امکاناتی در اختیار کاربران قرار می گیرد که می توانند درآمد خود را افزایش دهند . گاها برای این سطح کاربری تخفیف هایی لحاظ می شود که می توان آن را با قیمت هفتاد دلار تهیه کرد .

سطح های emerald و spphire نیز از دیگر سطح های کاربری هستند که برای داشتن این سطح در دل سایت نئو باکس باید مبلغ دویست و نود دلار به صورت سالانه پرداخت کرد .نوع بعدی سطح کاربری این وب سایت platinum است که با پرداخت سالانه چهارصد و هشتاد دلار به صورت سالانه این سطح را خواهید داشت . سطح diamond نیز با همین مبلغ قابل تهیه است .و در آخر سطح کاربری ultimate یا ثابت است که اشتراک یک ساله آن هشتصد و نود دلار است که بی شک امکانات قابل توجهی در این سطح در اختیار کاربران نئو باکس قرار می گیرد.

به کاربران این سایت توصیه می شود که با فعالیت در این وب سایت کسب درآمد کنند و از درآمد های به دست آمده در این سایت سطح کاربری خود را ارتقا دهند .بی شک با ارتقا سطح کاربری در این وب سایت می توان درآمد های بیشتری کسب کرد و هر چه سطح کاربری بالا تر باشد امکانات بهتری نیز در این وب سایت قرار می گیرد .موردی که در ارتباط با سایت های کلیکی و همین طور  سایت نئو باکس اهمیت دارد این است که می توان با جذب ریفرال مستقیم درآمد بیشتری از این سایت به دست آورد . در واقع یکی بهترین استراتژی ها برای افزایش درآمد از طریق سایت های مانند نئو باکس داشتن ریفرال مستقیم است که از طریق معرفی کاربران در این وب سایت عضو می شوند .علاوه بر جذب ریفرال مستقیم که می تواند دوستان و آشنایان شما باشند ، می توان از طریق وب سایت نئو باکس ریفرال اجاره ای تهیه کرد با پرداخت مبالغی این ریفرال ها شروع به فعالیت می کنند و به ازای فعالیت آن ها به فرد ای که این ریفرال های اجاره ای را تهیه کرده است کمیسیون داده می شود.

همان طور که گفته شد حداقل میزان برداشت از وب سایت نئو باکس دو دلار می باشد که در برداشت های بعدی هر دفعه یک دلار اضافه می شود تا به این مرحله که به مبلغ ده دلار برسد و بعد از آن باید حداقل ده دلار برداشت داشت به عبارتی دیگر باید درآمد به ده دلار برسد تا بتوان درخواست برداشت کرد .در وب سایت نئو باکس علاوه بر این که با کلیک بر روی تبلیغات درآمد می توان به دست آورد ، امتیازاتی نیز برای کاربران در نظر گرفته می شود که در واقع یک point در محسوب می شود . در وب سایت نئو باکس به ازای هر سی هزار امتیاز می توان سطح کاربری خود را به گلدن تغییر داد که یک سال اعتبار دارد .وب سایت نئو باکس به زبان های انگلیسی ، آلمانی، پرتقالی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، یونانی، فنلاندی ، سوئدی و اندونزیایی  می باشد.جالب است بدانید که در وب سایت نئو باکس روزانه حدود بیست میلیون تبلیغ توسط کاربران این وب سایت ptc مشاهده می شود . با توجه به این بازدید می توان گفت که این وب سایت روزانه مبلغ یازده هزار دلار به کاربران فعال دراین وب سایت  پرداخت می کند که هر فردی می تواند با فعالیت روزانه در این وب سایت سهمی از این مبلغ داشته باشد ‌ .

پتانسیل درآمد در  سایت های کلیکی کاملا بستگی به خود کاربران دارد ، هر چقدر فعالیت بیشتری وجود داشته باشد و علاوه بر آن هر چقدر بتوان ریفرال های مستقیم بیشتری جذب کرد که در این وب سایت فعال باشند می توان درآمد بیشتری را به دست  آورد ‌. البته این را هم باید گفت که وب سایت نئو باکس ریفرال های اجاره ای نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد ‌ .چنانچه به دنبال یافتن وب سایت های کلیکی معتبر هستید بی شک نئو باکس اول گزینه است که به شما معرفی می شود که سابقه طولانی مدت این وب سایت و همین طور پرداخت های شفاف این وب سایت موجب شده تا این وب سایت اعتبار زیادی پیدا کند .مراحل ثبت نام و شروع فعالیت در سایت نئو باکس بسیار ساده است و به صورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است و می توانید از طریق لینک ارائه شده در این وب سایت ثبت نام خود را انجام دهید .

یک پیشنهاد برای شما:

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو جایگزین آیلتس و تافل!!! آزمون دولینگو، موضوع مهم این بخش از مقاله می…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

CAPTCHA ImageChange Image