سایت Blockchain poker

وب سایت Blockchain poker 2

سایت Blockchain poker

سایت blockchain poker جزو بهترین وب سایت های فاست بیت کوین می باشد . در این وب سایت شما به صورت رایگان بیت کوین دریافت می کنید که برای علاقه مندان به این ارز دیجیتال قابل توجه است .در واقع برای این که بتوانید بیت کوین رایگان از بلاکچین پوکر دریافت کنید باید در این سایت فعالیت داشته باشید . این وب سایت از سال 2016 شروع به کار کرده است که نشان دهنده سابقه این وب سایت می باشد .این موضوع نکته مثبتی در ارتباط با وب سایت بلاکچین پوکر می باشد زیرا برای هر فردی اهمیت دارد تا در یک وب سایت معتبر و قانونی و همین طور با سابقه فعالیت کند .در حال حاضر وب سایت های زیادی در زمینه فاست فعالیت می کنند که به صورت رایگان به کاربران خود بین کوین پرداخت می کنند . در واقع این وب سایت ها سیستمی دارند که با انجام کارهایی به کاربر میزان مشخصی ساتوشی پرداخت می شود . کاربران می توانند با انجام فعالیت مستمر می توانند درآمد از این سایت ها کسب کنند .

در این میان وب سایت های زیادی نیز وجود دارند که معتبر نیستند و درآمد کاربران را واریز نمی کنند و یا بعد از مدت کوتاهی فعالیت غیرفعال می شوند . با توجه به این شرایط بهتر است که به دنبال وب سایتی باشیم که اعتبار زیادی داشته باشد و علاوه بر آن بدانیم که مدت زمان زیادی است که در حال فعالیت می باشد . بی شک blockchain poker در یکی از وب سایت های هاست معتبر است که پیشنهاد می شود در آن به فعالیت بپردازید ‌ و درآمد کسب کنید .امروزه ارزهای دیجیتال بسیار ارزشمند هستند و مهم ترین ارز دیجیتال نیز بیت کوین می باشد زیرا قیمت آن تفاوت زیادی با ارز های دیجیتال دیگر دارد و به بیانی دیگر قیمت آن بسیار بیشتر از سایر ارز ها می باشد . وب سایت بلاکچین پوکر نیز این ارز را در میان کاربران خود پخش می کند .

زمانی که شما حدود صد هزار ساتوشی از این وب سایت به دست بیاورید می توانید اقدام به برداشت درآمد خود کنید . شاید برای شما این سوال پیش بیاید که به دست آوردن این مقدار از ساتوشی چطور ممکن است ؟ باید گفت که اگر مستمر در این وب سایت فعالیت کنید و از روش های ارائه شده برای کسب درآمد استفاده کنید بی شک می توانید این مقدار را به دست بیاورید .وقتی که وارد این وب سایت می شوید صد ساتوشی به شما پرداخت می کند که نشان دهنده ارزش گذاری این وب سایت به کاربران خود می باشد.فعالیت در وب سایت بلاکچین پوکر با سایر وب سایت های فاست متفاوت است . در واقع در این وب سایت کاربران از طریق انجام بازی بیت کوین رایگان به دست می آورند . در ادامه به بررسی نحوه فعالیت در این وب سایت خواهیم پرداخت و بخش های مختلف آن را نیز بررسی خواهیم کرد .برای کسانی که قصد داشته باشند در این سایت فعالیت کنند سوالات مختلفی مانند نحوه ثبت نام ، چگونگی کسب درآمد و نحوه برداشت درآمد وجود دارد که بررسی هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت .در گام اول باید بدانید که گونه باید در این وب سایت ثبت نام کنید و عضو سایت بلاکچین پوکر شوید . عضویت در این وب سایت کار بسیار ساده است و نیاز به تخصص و دانش خاصی ندارد ، مانند هر وب سایت دیگر باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا بتوانید شروع به کار کنید .در ادامه به بررسی چگونگی عضویت در این سایت می پردازیم تا افرادی که تمایل به فعالیت در این وب سایت را دارند بتوانند کار خود را شروع کنند .

نحوه ثبت نام در سایت blockchain poker

عضویت در این سایت کار ساده ای است فقط کافیست طبق آموزش ها که گفته می شود ، پیش بروید . در واقع باید اطلاعاتی که از کاربر خواسته می شود را در کادر های مشخصی وارد کنید و سپس اقدام به ساخت یک حساب کاربری منحصر به فرد برای خود کنید.جالب است بدانید که در وب سایت بلاکچین پوکر نیاز به ثبت نام نیست ، در واقع وقتی وارد این وب سایت می شوید یک حساب کاربری برای شما ساخته می شود . کاربران می توانند رمز ورود خود را در این وب سایت تغییر دهند برای این کار باید اقداماتی انجام شود که توضیح داده خواهد شد .همان طور که گفته شد پس از ورود به این وب سایت شما صاحب یک حساب کاربری خواهید شد که این حساب کاربری شامل یک نام کاربری و پسورد است . در سایت بلاکچین پوکر ، سمت راست و پایین وب سایت یک علامت تعجب را نماد قرمز وجود دارد . برای این که بتوانید پسورد خود را تغییر دهید باید به این بخش مراجعه کنید .پس از ورود به این بخش شما مشاهده می کنید که یک نام کاربری و یا username برای شما ثبت شده است و این یوزرنیم از طرف خود وب سایت برای کاربر تعیین می شود .

در بخش new password کاربر باید یک رمز عبور مناسب برای خود تعیین کند و در این بخش وارد کنند . بهتر است پسوردی که انتخاب می کنید حداقل شامل هشت کاراکتر باشد و ترکیبی از اعداد و حروف تشکیل شده باشد تا مورد تایید وب سایت قرار بگیرد و علاوه بر این امنیت مناسبی نیز داشته باشد .در مرحله بعد و در بخش confirm password باید یک دوباره پسورد انتخابی را در این کادر وارد کنید و ثبت کنید . توجه داشته باشید که باید دقیقا همان پسورد را ثبت کنید تا مورد تایید سایت قرار بگیرد و امکان ثبت آن ایجاد شود .در صفحه نخست این وب سایت یک منو وجود دارد که دسترسی به بخش های مختلفی را برای کاربران ایجاد می کند . این منو بخش های وجود دارد که به معرفی آن خواهیم پرداخت .

در قسمت اول این منو ، profile وجود دارد که نشان دهنده اطلاعات حساب کاربری است . در این بخش اطلاعاتی مانند سطح کاربری، مدت زمان فعالیت در این وب سایت و … نمایش داده می شود . این موضوع را نیز در نظر بگیرید که تنظیمات می توانید تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کنید .در بخش بعدی شما گزینه withdraw و deposit را مشاهده می کنید که مربوط به واریز و برداشت پول از از سایت بلاکچین پوکر می باشد . به عنوان مثال اگر بخواهید درآمد خود را برداشت کنید باید به این بخش مراجعه کنید .

یکی از بخش هایی که در واقع مربوط به موضوع کسب درآمد هم می باشد بخش affiliate است . در واقع این بخش به کاربر یک لینک ارائه می کند که کاربر می تواند با معرفی آن به دیگران و دعوت از آن ها برای عضویت و فعالیت در این وب سایت کسب درآمد کند .در این منو شامل بخش های دیگر هم است ، یکی از این بخش ها بخش rewards است که مربوط به جوایز کاربران سایت بلاکچین پوکر می باشد . علاوه بر این بخش های دیگری مثل leader broads ، statistics و … وجود دارد .در ادامه قصد داریم به بررسی نحوه کسب درآمد از این وب سایت بپردازیم تا افرادی که قصد فعالیت در این وب سایت دارند بتوانند به راحتی کار خود را در این وب سایت آغاز کنند و از کسب درآمد این وب سایت بهره مند شوند .

کسب درآمد از سایت blockchain poker

درآمد زایی از این سایت کار بسیار ساده است ، علاوه بر این برای کسانی که به انجام بازی علاقه منو هستند گزینه ای بسیار خوبی می باشد .کاربران وب سایت بلاکچین پوکر با انجام بازی کسب درآمد می کنند. در واقع بازی های آنلاین در این وب سایت ارائه شده اند که کاربران با انجام آن ها ساتوشی رایگان به دست می آورند .وب سایت های زیادی وجود دارد که به کاربران وعده کسب درآمد با انجام بازی را می دهد ، نکته ای که در این باره وجود دارد این است که اکثر این سایت ها پرداختی ندارند و متاسفانه زمانی که افراد برای آن ها صرف می کند نتیجه ای نخواهد داشت .

سایت بلاکچین پوکر به صورت قطعی به کاربران خود پرداختی دارد و کاربران تنها با اختصاص زمان کوتاهی در روز به مرور زمان می توانند از این وب سایت درآمد کسب کنند .وقتی وارد این وب سایت بشوید به صورت خودکار صد ساتوشی به کاربر پرداخت می شود که به آن اشاره شده است .با ورود به وب سایت یک صفحه به کاربر نمایش داده می شود که باید بر روی گزینه let’s go کلیک کنید با این کار ، کاربر به میز کار خود منتقل می شود و می تواند از طریق بازی های ارائه شده کسب درآمد کند. پس از ورود به این بخش از میان گزینه های ارائه شده می توانید بازی های مد نظر خود را انتخاب کنید و با انجام آن ها ساتوشی دریافت کنید ‌ .لیست بازی های موجود در این وب سایت با ورود به میز کار کاربر قابل مشاهده است که بهتر است بیشتر بازی ارائه شده را انجام دهید و با این کار امتیاز و درآمد خود را بیشتر کنید .هر چه قدر فعالیت بیشتری داشته باشید به همان میزان نیز درآمد و امتیازی بیشتری از وب سایت دریافت خواهید کرد که می تواند سابقه خوبی برای شما ایجاد کند .برای کسانی که به بازی علاقه دارند و زمانی را برای این کار اختصاص می دهند این وب سایت می تواند انتخاب خوبی باشد ، زیرا هم به کاری که علاقه دارند مشغول می شوند و هم کسب درآمد می کنند . با توجه به افزایش ارزش و قیمت بیت کوین نیز می توان گفت که این افزایش قیمت می تواند موجب شود که کاربران درآمد خوبی از بلاکچین پوکر داشته باشند . افرادی که به صورت حرفه ای بازی می کنند به راحتی می توانند از این وب سایت کسب درآمد کنند .همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد ، یکی دیگر از راه های کسب درآمد از این وب سایت بخش افیلیت است که اگر به آن توجه شود می تواند درآمد خوبی را برای کاربران ایجاد کند . فقط باید به معرفی و راه های کسب درآمد از این وب سایت از روش های مختلف پرداخت که برای افرادی که در این حوزه فعالیت دارند کار بسیار ساده ای است .

لازم به ذکر است از کجا بگیرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده ندارد.

این نوشته در سایت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image