سایت fautsy

وب سایت fautsy

 سایت fautsy

 سایت fautsy ، یک وب سایت با سابقه است که می توانید با فعالیت روزانه در این وب سایت بیت کوین رایگان کسب کنید .این سایت با فعالیت کاربران به آن ها بیت کوین پرداخت می کند و در واقع در میان وب سایت های معتبر در زمینه فاست است که از اعتبار بالایی برخوردار است .زمانی که شروع به فعالیت در fautsy می کنید ، درآمد شما به صورت مستقیم و آنی به کیف پول موقت فاست هاب ( Faucet hub) واریز می شود . با توجه به این موضوع باید بدانید که برای کار با این وب سایت شما نیاز به یک کیف پول فاست هاب دارید که باید حتما آن را داشته باشید . در واقع هر میزان بیت کوینی که از این سایت به دست می آورید در همان لحظه به کیف پول فاست هاب واریز می گردد .

اگر قصد دارید که در سایت های فاست فعالیت کنید و کسب درآمد کنید بی شک این وب سایت یکی از بهترین گزینه ها می باشد ، به این دلیل که معتبر است و کاربران می توانند به میزان فعالیت خود درآمد کسب کنند . نکته ای که در ارتباط با این گونه سایت ها وجود دارد این است که کاربران می توانند با خیالی آسوده کار در این fautsy را آغاز کنند و بدانند که هر میزان فعالیت داشته باشند به همان میزان درآمد خود را دریافت خواهند کرد .امروزه ارز های دیجیتال و به خصوص بیت کوین ارزش زیادی پیدا کرده اند و بیت کوین به قیمت چندین هزار دلار می رسد که نشان دهنده جایگاه ارز های دیجیتال می باشد . با توجه به این موضوع شما می توانید با فعالیت در fautsy درآمد خود را به صورت بیت کوین به دست بیاورید و این وب سایت راهی است که می توانید درآمد دلاری داشته باشید .

افرادی که می خواهند از وب سایت های فاست مانند fautsy درآمد خوبی داشته باشند باید به صورت روزانه زمانی را به این سایت اختصاص دهند و به صورت مستمر فعالیت داشته باشند . این استمرار سبب می شود که بتوان درآمد خود را از این وب سایت به مرور افزایش داد .فعالیت در این وب سایت کار ساده ای است و هر فردی می تواند این کار را انجام دهند و نیاز به مهارت و دانش خاصی ندارد و طبق آموزش های ارائه شده در این مطلب می توانید در fautsy ثبت نام کنید و به کسب درآمد بپردازید .تنها یک روش اصلی برای کسب درآمد از fautsy وجود دارد که آن نیز به راحتی قابل انجام است که بررسی نحوه انجام آن خواهیم پرداخت . به طور کلی پیشنهاد می شود که در این وب سایت ثبت نام کنید و روزانه زمانی برای فعالیت در این وب سایت اختصاص دهید . همان طور که گفته شد برای ثبت نام در این دب سایت به2 نیاز دارید که آن را نیز به راحتی می توانید داشته باشید .در ادامه می خواهیم نحوه ثبت نام در این وب سایت را بررسی کنیم تا افرادی که تصمیم دارند شروع به فعالیت در این وب سایت کنند بتوانند مراحل ثبت نام و آغاز کار خود را به راحتی پیش ببرند .

نحوه ثبت نام در سایت fautsy

عضویت و ثبت نام در این وب سایت کار بسیار ساده ای است فقط کافیست اطلاعات درخواستی وب سایت را در بخش های مورد نظر ثبت کنید . پس از ثبت اطلاعات خواسته شده شما صاحب یک حساب کاربری در fautsy خواهید شد .در ابتدا در بخش your bitcoin address باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید که از این طریق به صورت مستقیم درآمد کاربران به کیف پول بیت کوین آن ها واریز می شود . زمانی که آدرس یک کیف پول بیت کوین را در این بخش وارد می کنید در واقع شما به عنوان کاربر این وب سایت شناخته می شوید . توجه داشته باشید که حل کپچا یکی از مراحل فعالیت در این وب سایت می باشد .چنانچه آدرس کیف پول بیت کوین ندارید باید اقدام به ساخت حساب کاربری در یک کیف پول معتبر مانند فاست هاب کنید و سپس آن آدرس را در بخش مورد نظر وب سایت وارد کنید .

کسب درآمد از سایت fautsy

به منظور کسب درآمد از این وب سایت باید هر پنج دقیقه یک بار به این وب سایت مراجعه کرد ‌. در fautsy بخشی وجود دارد با عنوان claim که باید هر پنج دقیقه یک بار بر روی آن کلیک کرد تا میزان مشخصی ساتوشی به دست آورد .وقتی بر روی این گزینه کلیک می کنید یک کپچا برای شما نمایش داده می شود که باید آن را حل کنید و در واقع با این کار به این وب سایت اثبات می کنید که شما ربات نیستید و در نهایت ساتوشی به کیف پول شما منتقل می شود .یکی دیگر از راه های کسب درآمد از این وب سایت که می تواند به شما کمک کند درآمد خود را افزایش دهید استفاده از قسمت ریفرال می باشد . به این صورت که کاربران می توانند لینک ریفرال خود را در اختیار دوستان ، نزدیکان و دیگران قرار دهند و از آن ها دعوت کنند که در وب سایت عضو شوند و در ازای فعالیت آن ها کمیسیون دریافت کنند .

هر چقدر تعداد زیر مجموعه های بیشتری داشته باشید می توانید درآمد بیشتری نیز به دست بیاورید . پس بهتر است از این روش نیز برای افزایش درآمد خود استفاده کنید و به مرور درآمد خود را از این وب سایت افزایش دهید.به طور کلی پیشنهاد می شود که در طول روز زمانی را برای فعالیت در این وب سایت اختصاص دهید و از طریق fausty درآمد دلاری به دست بیاورید ، امروزه شاهد این هستیم که قیمت دلار در کشور ما در حال افزایش است به همین دلیل با فعالیت در این سایت می توان درآمد دلاری مناسبی را به دست آورد .با فعالیت مستمر ، به مرور زمان درآمد شما افزایش خواهد یافت و شما می توانید درآمد مناسبی از این وب سایت معتبر به دست بیاورید.اگر به دنبال لیستی از وب سایت های معتبر براب فعالیت باشید ، بی شک این وب سایت را در آن خواهید پیدا کرد .

لازم به ذکر است از کجا بگیرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده ندارد.

این نوشته در سایت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image