سایت starbits

وب سایت star bits

سایت stabits

سایت stabits سایتی معتبر است که در حوزه فاست فعالیت می کند . در سایت stabitsز به کاربران خود بین کوین رایگان ارائه می کند و افرادی می توانند از طریق این وب سایت بیت کوین رایگان به دست بیاورند .این وب سایت مانند وب سایت های دیگر که در زمینه فاست فعالیت می کنند ، در ازای فعالیت کاربران خود به آن ها بیت کوین پرداخت می کند . فعالیت در این وب سایت بسیار ساده است و هر فردی از عهده آن بر می آید .در واقع می توان گفت که فعالیت در وب سایت استار بیتز به مهارت و دانش خاصی نیازمند نیست و از طریق آموزش های که در این مطلب ارائه می شود می توانید فعالیت خود را در این سایت معتبر آغاز کنید .اگر با دنیای ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشید ، حتما می دانید که بیت کوین ارزشمند ترین ارز دیجیتال می باشد . به عبارتی دیگر می توان گفت که قیمت بیت کوین از تمام ارز های دیجیتال بالا تر است و روز به روز بر ارزش و اهمیت جایگاه آن افزوده می شود .به همین دلیل وجود وب سایت هایی مانند استار بیتز می تواند کمک کند تا افرادی که به بیت کوین علاقه مند هستند بتوانند این ارز دیجیتال را به صورت رایگان و از طریق انجام کار ساده ای از طریق این وب سایت به دست بیاورند .استار بیتز به صورت منظم درآمد کاربران خود را پرداخت کرده است و به همین دلیل می توان گفت افرادی که تمایل دارند در این وب سایت فعالیت کنند با خیالی آسوده می توانند اقدام به عضویت و ثبت نام در این سایت کنند و به فعالیت در استار بیتز بپردازند .

سایت stabits- جهت کسب درآمد از این وب سایت تنها یک راه اصلی وجود دارد که بررسی آن خواهیم پرداخت . البته روش های دیگری نیز وجود دارد که می توان از طریق این روش ها درآمد خود را از این وب سایت افزایش داد .برای هر فردی اهمیت دارد که وقتی در وب سایتی فعالیت می کند ، زمان و تلاش او نتیجه بخش باشد و بتواند از فعالیت های خود به درآمد برسد . متاسفانه بسیاری وب سایت ها درآمد کاربران خود را پرداخت نمی کنند و یا بعد مدتی فعالیت دچار مشکل می شوند که ادامه فعالیت در آن ها ممکن نمی باشد .با توجه به این موضوع می توان گفت که سایت stabits سایتی قابل اعتماد است که کاربران در ازای فعالیت های خود می توانند نتیجه های خوبی و مساعدی را دریافت کنند .چنانچه قصد دارید در این وب سایت فعالیت کنید باید به صورت روزانه زمانی را برای فعالیت در این وب سایت اختصاص دهید ، بی شک استمرار در فعالیت است که می تواند موجب ایجاد درآمد های خوب و ایده آل از استار بیتز شود ‌.در ادامه به بررسی چگونگی ثبت نام و عضویت در استار بیتز می پردازیم تا کسانی که تمایل دارند از طریق این وب سایت بیت کوین دریافت کنند بتوانند کار خود را آغاز کنند .

نحوه ثبت نام در سایت starbits

سایت stabits – عضویت و ثبت نام در این سایت کار بسیار ساده است ‌. برای این کار تنها باید اطلاعات مورد نظر وب سایت را در کادر های مشخص شده وارد کرد و ادامه مراحل ثبت نام را پیش برد .از طریق لینک ( ) وارد صفحه ثبت نام این وب سایت می شوید ، در این کافی است شما آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید . در این بخش نوشته شده است enter your bitcoin address که به معنای وارد کردن آدرس کیف پول بیت کوین شما می باشد. نکته قابل توجه در این بخش این است که باید آدرس بیت کوین سایت فاست هاب را در این بخش وارد کنید تا بتوانید درآمد های خود را دریافت کنید.

با وارد کردن آدرس کیف پول بیت کوین خود در استار بیتز شما به عنوان کاربر این وب سایت شناخته خواهید شد و می توانید کار خود را آغاز کنید . در واقع آدرس بیت کوین شما که انحصارا برای شما می باشد به عنوان مشخصه از شما در این وب سایت ثبت می گردد .آدرس کیف پول بیت کوین برای هر فردی منحصر به فرد است به همین دلیل با وارد کردن آن می توانید درآمد های خود را دریافت نماید .در ادامه خواهیم گفت که چگونه می توان در وب سایت استار بیتز کسب درآمد کرد و چگونه باید در این وب سایت فعالیت داشت . در واقع این بخش مهم ترین بخش توضیحات استار بیتز می باشد ‌.

کسب درآمد از سایت star bits

همان طور که پیش تر اشاره شد فعالیت در سایت stabits  بسیار ساده است . در واقع کاربر تنها با یک کار ساده میزان مشخصی ساتوشی دریافت کند . این کار ساده claim کردن است به این صورت که وقتی وارد این وب سایت می شوید برای این گزینه کلیک می کنید و سپس یک کپچا برای شما نمایش داده می شود که باید آن را حل کنید .در واقع با حل کپچا به سایت استار بیتز اثبات می کنید که شما ربات نیستید و با حل کپچا درآمد برای شما لحاظ می شود . نکته ای که در این بخش وجود دارد این است که کاربران این وب سایت هر پنج دقیقه یک بار می توانند claim کنند ، به این صورت که اگر در این لحظه claim کنید می توانید مجددا بعد از گذشت پنج دقیقه دوباره بر روی این گزینه کلیک کنید .البته یک راه دیگر هم برای افزایش درآمد از وب سایت استار بیتز وجود دارد ، به این صورت که کاربران می توانند با معرفی و فعالیت افراد دیگر در این وب سایت کمیسیون دریافت کنند . کاربران باید لینک ریفرال خود را به دیگران ارائه کنند و از آن ها بخواهند که وارد وب سایت بشوند و شروع به فعالیت کنند تا بتوانند درآمد کسب کنند . هر چه افراد بیشتری از طریق شما در سایت فعالیت کنند درآمد بیشتری نیز دریافت خواهید کرد .به طور کلی پیشنهاد می شود زمانی را در طول روز به فعالیت در سایت stabits اختصاص دهید و درآمد خوبی از طریق فعالیت در این وب سایت به دست بیاورید.

لازم به ذکر است از کجا بگیرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image