صرافی اکسیر

صرافی اکسیر

صرافی اکسیر

صرافی اکسیر در سال 1396 پس از انجام تحقیقات گسترده و نیاز سنجیی  افراد فعال در حوزه ارز های دیجیتال تواست که کار خود را به صورت رسمی آغاز کند .ایده ایجاد یک صرافی آنلاین در حوزه ارز های دیجیتال زمانی برای تیم اکسیر به وجود آمد که یکی از صرافی آنلاین جهان در یک بیانه ای اعلام کرد که حساب کاربری همه مشتریان اییرانی خود را غیر فعال و مسدود کرده است .این اتفاق باعث شد که میلیون دلار از سرمایه های ایرانیان بلوکه شود و امکان دسترسی به آن وجود نداشته باشد . این شرایط سبب شد که ایده راه اندازی یک پلتفرم ایرانی برای مبادلات ارز های دیجیتال شکل بگیرد .تیم تشکیل دهنده مجموعه اکسیر از افراد با تجربه و متخصص و  همین طور فعال در حوزه ارز های دیجیتال می باشد ، این هماهنگی موجب شده تا این افراد بهترین خدمات و سرویس ها را در اختیار کاربران خود قرار دهند .در واقع می توان گفت که که پرسنل صرافی آنلاین اکسیر با افزایش دانش و اطلاعات خود در زمینه ارز های دیجیتال و فناوری بلاکچین توانسته است که پیشگام در ارائه خدمات ارزشمند به کاربران خود باشد .

تیم اکسیر به موضوع تحقیق و مدیریت دانش بسیار اهمیت می دهد به همین دلیل یکی از بخش های این مجموعه به  موضوع تحقیق و مدیریت دانش می پردازد . در همین راستا صرافی آنلاین اکسیر همواره در سعی داشته تا به روز ترین اطلاعات را درزمینه ارز های دیجیتال در دست داشته باشد .یکی دیگر از بخش های که برای بهره گیری از تحقیق و دانش  قرار داده شده است بخش پیاده سازی و توسعه می باشد که شرایطی را ایجاد می کند که بتوان از تحقیقات بهترین نتایج را خلق کرد و خدمات مطابق با استاندارد های بین المللی ارائه کرد . در این بخش همواره بر به روز رسانی سیستم ها سخت و افزاری و نرم افزاری این مجموعه تاکید شده است .مجموعه اکسیر به دلیل فعالیت در خوزه ارز های دیجیتال و  فناوری بلاک چین  و همین طور ایجاد بستری برای تریدینگ با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست توانست در سال 1398 به عنوان محصول دانش بنیان برگزیده شود .

بخش دیگری که از جایگاه ویژه ای برای استفاده از دانش و تحقیقات برخوردار است عملیات و مدیریت کسب و کار می باشد که در واقع مرحله نهایی برای به ثمر رساندن مراحل قبل است .یکی از افتخارات مجموعه اکسیر این می باشد که توانسته به عنوان کسب و کار برگزیده در حوزه ارز دیجیتال انتخاب شود . این افتخار توسط شرکت خدمات انفورماتیک کسب شده است .مجموعه اکسیر مفتخر است که توانسته موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از  آقای دکتر عبدالناصر همتی ریاست محترم بانک مرکزی شود که در هشتیمن مرحله همایش های بزرگ بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت  انجام شده است .

مزایای مبادلات ارز دیجیتال در صرافی اکسیر

• امروزه برای بسیاری از افراد پشتیبانی فنی و  کارشناسانه در هنگام استفاده از وب سایت ها به خصوص صرافی های آنلاین بسیار اهمیت دارد . تیم پشتیبانی اکسیر به منظور ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت های کاربرانش به موضوع پشتیبانی اهمیت خاصی قائل شده است .به بیانی دیگر این مجموعه با ایجاد روش های مختلف به کاربران خود این امکان را می دهد که بتوانند در طول شبانه روز هنگامی که به مشکل و مسئله برخوردند از طریق پشتیبانان اکسیر اقدام به برطرف کردن  مشکل حود کنند تا بتوانند با خیالی آسوده فعالیت خود را در این پلتفرم ادامه دهند .

•  یکی ار مواردی که برای هر فرد فعال در زمینه ارز های دیجیتال اهمیت دارد این است که در بستری فعالیت های خود را انجام دهد که به تواند کار خود را به سادگی انجام دهد .در واقع خرید و فروش آسان یکی از مزایای استفاده از پلتفرم اکسیر می باشد که می تواند کمک کند تا افراد بدون دغدغه فعالیت های تجاری خود را انجام دهند .

• ارائه کیف پول های اختصاصی از جمله قابلیت هایی است که مجموعه اکسیر برای مشتریانش ایجاد کرده تا بتوانند ارز های خود را در آن نگهداری کنند .• برای انتخاب یک صرافی آنلاین برای فعالیت های گسترده و یا طولانی مدت در زمینه ارز های دیجیتال باید به نکات مختلفی توجه کرد . یکی از این نکات میزان کارمزد های اکسیر برای مبادلات می باشد .صرافی آنلاین اکسیر همواره سعی داشته که با ارائه کارمزد های رقابتی کاربران خود را مشتاق به استفاده از این بستر برای فعالیت های خود کند  . برای هر فردی اهمیت دارد که با مجموعه همکار کند که کارمزد های منصفانه ای را در نظر بگیرد .

شروع فعالیت در صرافی اکسیر

اگر فردی قصد فعالیت در وب سایت اکسیر را داشته باشد به سادگی در سه مرحله می تواند فعالیت های ارزی خود را آغاز کند . در مرحله اول باید در وبسایت این مجموعه ثبت نام کرد و سپس احراز هویت شد تا بتوان فعالیت های خود را شروع کند .بعد از این که هویت فرد تایید شد می بایست اقدام به افزایش موجودی خود کند تا  شرایط برای معاملات ارز های دیجیتال ایجاد شود  و در آخر باید شروع به خرید و فروش هر نوع ارز دیجیتالی که می خواهد کند.

مجموعه اکسیر توانسته است که همه شرایط را برای یک فعالیت مناسب برای کاربرانش ایجاد کند تا آن ها بتوانند با آرامش خاطر ، در یک فضای معتبر و  من به معاملات خود بپردازند .صرافی آنلاین اکسیر به موضوع آموزش بسیار اهمیت می دهد و به تمامی کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند و یا قصد شروع فعالیت دارند توصیه می کند که آموزش های لازم در ببینند و سپس شروع به کار در این عرصه کنند .بازار ارز های دیجیتال مانند بسیاری از بستر های دیگر ، بازاری پرریسک است که باید با اطلاعات و دانش کافی وارد آن شد و علاوه بر این سعی داشت که اطلاعات خود را به روز نگه داشت که بتوان بیشترین سود را در این میان بدست آورد .در راستای افزایش آگاهی و اطالاعات کاربران ، مجموعه اکسیر آموزش های ویژه ای را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده است که بتواند برای ارتقا و پیشرفت فعالیت ها خد از آن ها کمک بگیرند .

لازم به ذکر است از کجا بگیرم هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image