سایت moon bitcoin

وب سایت moon bitcoin

سایت moon bitcoin

سایت moon bitcoin سایتی با سابقه و معتبر است که می توان از طریق آن بیت کوین رایگان به دست آورد . با فعالیت در این وب سایت می توانید روزانه میزان مشخصی بیت کوین به دست بیاورید .این وب سایت از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است که این موضوع نشان دهنده سابقه مون بیت کوین می باشد و در واقع این سایت وابسته به مجموعه moon است . از زمان شروع به فعالیت این وب سایت تا به حال درآمد کاربران مون بیت کوین به صورت منظم پرداخت شده است و از این بابت گفت که این وب سایت اعتبار بالایی دارد زیرا درآمد کاربران خود را بی وقفه واریز کرده است.کاربران moon bitcoin به فعالیت روزانه و مستمر به صورت کاملا رایگان از این وب سایت ساتوشی دریافت می کنند که اگر این کار را به صورت مستمر انجام دهند به درآمد خوبی خواهند رسیده . امروزه شاهد آن هستیم که قیمت و ارزش ارز دیجیتال بیت کوین به سرعت در حال رشد است و با این وجود دریافت ساتوشی رایگان از وب سایتی مانند مون بیت کوین می تواند روش خوبی برای کسب درآمد آنلاین باشد .وب سایت های مختلفی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند ، اما نکته مهم و قابل توجه در ارتباط با این وب سایت ها این است که باید در وب سایتی فعالیت کنیم که معتبر باشد و بدانیم که به کاربران خود پرداختی دارد . سایت moon dogecoin جزو سایت های معتبر و قانونی فاست است که بیت کوین رایگان به کاربران خود عرضه می کند .نحوه کار با این سایت بسیار ساده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت . ابتدا باید بیاموزیم که چگونه در این وب سایت ثبت نام کنیم و در ادامه آن کسب درآمد از این وب سایت را آغاز کنیم .

نحوه ثبت نام در سایت moon bitcoin

ثبت نام و عضوین در سایت moon dogecoin بسیار ساده است. تنها کافیست اطلاعات خواسته شده را در کادر های مشخص ثبت کنید و صاحب یک حساب کاربری منحصر به فرد در مون بیت کوین شوید .وقتی وارد این وب سایت می شوید باید بر روی گزینه sign in کلیک کنید از طریق لینک( ) می توانید مستقیما به این بخش وارد شوید ، با این کار وارد صفحه ای می شوید که باید اطلاعات مورد نظر وب سایت را وارد کنید . در ابتدا باید کادر coinpot email address or bitcoin wallet address باید ایمیل آدرسی که با آن در وب سایت کوین پات ثبت نام کرده اید را وارد کنید و یا این که آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید . در صورتی که در وب سایت کوین پات عضو نیستید باید آدرس کیف پول بیت کوین را ثبت کنید .در مرحله بعد باید human verification را انجام دهید که در این بخش یک کپچا ارائه شده است که به وب سایت ثابت می کند که یک ربات نیستید . باید بر روی گزینه I’m not a robot کلیک کنید و کپچا را حل کنید و در آخر بر روی گزینه sign in کلیک کنید . با این کار شما عضو وب سایت مون بیت کوین می شوید و می توانید فعالیت های خود را در این وب سایت آغاز کنید .بعد از عضویت در سایت moon dogecoin باید بیاموزیم که چگونه می توانیم از این وب سایت کسب درآمد کنیم . همان طور که گفته شد درآمد زایی از این سایت بسیار ساده است در ادامه به بررسی چگونگی فعالیت در این وب سایت خواهیم پرداخت .

کسب درآمد از سایت moon bitcoin

سایت moon bitcoin – به منظور شروع فعالیت در این سایت در گام نخست باید وارد حساب کاربری خود شوید که در آن جا ایمیل آدرس و میزان ساتوشی که کسب کرده اید نمایش داده می شود .برای این که بتوانید بیت کوین به دست بیاورید باید بر روی گزینه claim now کلیک کنید و سپس کپچای ارائه شده را حل کنید ، همان که گفته شد باید بر روی گزینه I’m not a robot کلیک کنید و سپس کپچا را حل کنید . در نهایت بر روی گزینه submit کلیک کنید تا میزان ساتوشی تعیین شده را دریافت کنید .نکته قابل توجه در ارتباط با moon bitcoin این است که کاربران هر پنج دقیقه یک بار می توانند claim کنند و بیت کوین دریافت کنند . پس این موضوع را در نظر داشته باشید که به عنوان کاربر این وب سایت تنها بعد از گذشت این مدت زمان می توانید مجددا claim کنید .

روش های مختلفی برای افزایش درآمد از این وب سایت وجود دارد به این صورت که کاربران به ازای هر روز فعالیت در این وب سایت یک درصد پاداش دریافت می کنند . به این نحوه که اگر کاربر در روز به صورت متوالی در سایت کار کند روز بعد ده درصد پاداش دریافت خواهد کرد که با فعالیت مستمر می تواند نتیجه خوبی به دست آورد .یکی از مهم ترین روش های که می توان از طریق آن درآمد خود را از سایت moon bitcoin افزایش داد ، از طریق روش زیر مجموعه گیری می باشد . به این طریق که می توانید لینک ریفرال خود را به دیگران ارائه کنید . وب سایت مون بیت کوین را به دوستان ، نزدیکان و افراد دیگر معرفی کنید و آن ها را دعوت به عضویت و فعالیت در این وب سایت کنید و در ازای فعالیت آن ها به صورت درصدی پاداش دریافت خواهید کرد .همان طور که مشخص است عضویت و شروع به فعالیت در سایت moon bitcoin بسیار ساده است و نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارد و هر فردی از عهده انجام آن بر می آید . پیشنهاد می شود که روزانه زمانی را به فعالیت در این وب سایت اختصاص دهید و به مرور درآمد خود افزایش دهید .مون بیت کوین در میان وب سایت های معتبر قرار دارد که با خیالی آسوده می توانید در آن فعالیت کنید زیرا از زمان شروع فعالیت این وب سایت تا به حال به صورت مستمر درآمد کاربران خود را واریز کرده است پس با خیالی آسوده زمانی را در روز به فعالیت و کسب درآمد از سایت moon dogecoin اختصاص دهید .

این نوشته در سایت ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image